Jak na rtenku :)

1. listopadu 2009 v 13:51 | Niky - Princess of this blog |  Make-up
Mam to ulozene uz dlho, takze jediny zdroj bude ten odo mna...Enjoy!

Source 4u ~


Nenechte se zmást barvou v tubě, na vašich rtech bude vypadat jinak!
Také vás někdy překvapilo, že křiklavá rtěnka, kterou jste si chtěla vyzkoušet jen z legrace, vypadala na vašich rtech nakonec dobře? Je to tím, že se rtěnka smísí s přirozeným pigmentem vašich rtů a tím na nich vykouzlí jedinečný odstín.
Vizážisté radí přetřít rty nejprve make-upem nebo pudrem a teprve potom nanést rtěnku. Make-up barvu zjemní, navíc rtěnka tak mnohem déle vydrží na rtech.
Další způsob líčení rtů je míchání několik barev dohromady. Je to trik profesionálních vizážistů: získáte tak barvu, která byla vytvořena přímo pro vás a padne jako ulitá přímo vašemu odstínu pleti.
Míchat, míchat, míchat!
Každá žena by tak doma měla mít čtyři nejoblíbenější rtěnky. Protože máme tendence kupovat podobné odstíny, které už máme vyzkoušené, liší se většinou jen v intenzitě a "nádechu". Proto je krásně namícháte dohromady.
Následujte cit a vše monitorujte u zrcadla. Pokud se vám rtěnka zdá příliš tmavá, přidejte jen místy (uprostřed rtů) ty světlejší a zjemníte ji. A naopak. Stačí skutečně jen pár "ťupek" na dolním a horním rtu. Do hnědé rtěnky můžete přidat bronzové a zlatavé odstíny. Sladkou malinovou zase získáte smícháním světlých a tmavých odstínů růžové nebo dokonce červené a světlounce růžové.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.